China Twist Drill 3XD Производител и добавувач | Xute
 • глава_бгм

ГЕЕФУН

Вежба за пресврт 3XD

Краток опис:


 • ● Место на потекло: Кина: ● Бренд: GEEFUN
 • ● Материјал ● Флејтан дијаметар: 1-20мм
 • Number Број на флејта: 2/3/4 флејти и компримиран: ● целокупна должина: 50-150мм
 • ● Површина: TiAlN / TiSiN / Blue Naco и други супер обложувања: ● MOQ: 5 парчиња на залиха или 10 парчиња прилагодени
 • ● Големина: Меѓународен стандард или Потребни клиенти: ● контрола на владата: ЦПУ инструментално систем
 • Type Тип на обработка: Алатки за сечење метали: ● Употреба: Општи голема брзина за сечење
 • ● Погоден за: Јаглероден челик: ● Port: Шангај
 • Terms Услови за плаќање: Western Union, Paypal, D / A, D / P, T / T: ● OEM: Достапно
 • Time Време на испорака: 7-10 работни денови: ● Апликација: CNC процес
 • Ing Пакување: картон: ● Експрес: Fedex, DHL, EMS, TNT, итн.
 • детали за производот

  производ параметри

  Тагови производ

  Кликнете на параметрите на производот за да ги видите параметри специфичен производ

  КАРАКТЕРИСТИКИ И НАМАЛУВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ

  / течноста за ладење-пресвртена-вежба-5xd-производи /

  Преглед на предностите

  1. Предност на опрема за вежба До сега, има 15 опрема за производство на Германија Волтер, опрема за испорака 14 на работилницата. Ние ја поседуваме Швајцарија NP5, Германија Zoller Genius3 и American Haas итн.

  2. Технички предности? За вежба Со цел да се осигураме стабилноста на квалитетот на производот, ние користевме систем за управување со производство на ERP, што можеме да ги добиеме сите информации и технологија на производство на секој производ.

  3. Талент предност? За вежба Имаме 40 години искуство со инженер да нè води да правиме R & D.Секако ние градиме професионален тим за продажба за да обезбедиме професионална услуга.

  _20200310155059
  _20200310155059
  _20200310155129
  20200310155125
  _20200310155122

  обичај прави

  Ние спроведе мулти-димензионален дизајн на производи во зависност од вашите различни потреби на индустријата, и да се обезбеди прилагодени решенија

  未 标题 -1

  ПАКЕТ

  пакет

  Нашата сила

  IMG_9586
  IMG_9583
  IMG_8754
  IMG_9594

  клиент осврти

  Ксу te zhengshu

  Г-дин Waqas Малик од Шведска:

  ние има фабрика ЦПУ во Шведска и ги користат сите видови на вежба и чешми од Валтер ISCAR Sandvik и SECO итн ... Но, јас треба Replacment и со добар квалитет и евтини во цена, овој снабдувач има опремата се направи висока прецизност алатки, цената е прифатливо кој да ми помогне развие маркетинг брзо !!! поради тоа ние имаме долгорочни добри односи, за понудената резултат

  Еден купувач од ЦПУ онлајн продавница:

  Производите што ги добивме се очекува, брза испорака, супер квалитет, добра услуга, ви препорачуваме овој снабдувач.

  Јагадеш:

  Јас купи 2000 бр инсерти од еден добавувач во Zhuzhou но квалитетот не е добро, ми треба како твое вистинска добавувачот, ние сакаме вашите производи и супер квалитет.


 • Претходно:
 • Следно:

 • производ параметри

  3Д зуанту 3Д зуанту-2

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4