• глава_бгм

ГЕЕФУН

Xute Предност

XuTe услуги

Им обезбеди на клиентите со професионални технологија, примена и консултации цена (преку е-маил, телефон, WhatsApp, WeChat, Skype, итн). Брзо да одговори на сите прашања клиенти се грижи за

слика2

Технички консултации

слика3

Поддршка на онлајн видео за ревизија да го спаси вашиот времето на патување.

слика4

Пример дизајн

слика6

решение експерт

слика5

Пример тест

контрола на квалитет

слика7

1.Made Со Одлично ЦПУ мелница (Валтер, Анка), со голема брзина, висока ефикасност, висока прецизност

2.Superior карбид Суровини (Тајван Chunbao, Германија Ceratizit, Kennametal, AF и др)

3.Each Машина прегледано од страна на прецизност Zoller машина

4.Ultra парична казна површина По обработка

5.Make Најдобро нови елементи преку континуирано истражување и развој и инвестиции

слика8
слика9
слика10

XuTe партнер

Повеќе од 10 години извоз искуство

 

Постојат 6 модерни производствени линии во дизајнот на нашата фабрика Нашите производи се главно се извезуваат во повеќе од 30 земји вклучувајќи ги Германија, Италија, Шпанија, Чешка, Полска, Русија, Јужна Кореја, Јапонија, Бразил, Аргентина и Индија итн

Продолжува од сега па натаму, XUTE JIFENG алатки прават нашите најдобри за снабдување на одлични производи ниски цени од напредна технологија и ефикасен процесот на подобрување на

R & D

Нашата компанија се трошат 1,6 милиони јуани секоја година за истражување и развој на програмата

8 години истражување и развој на искуство, 4 истражување и развој на персоналот

слика11
слика12
слика13

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4