China Twist Drill 3XD Prodhuesi dhe furnizuesi | Xute
 • kokë_bgm

GEEFUN

Stërvitje kthesë 3XD

Përshkrim i shkurtër:


 • ● Vendi i origjinës: Kina: ● Marka: GEEFUN
 • Materiali: Aliazh e karbidit të tungstenit: Di Diametri i flautit: 1-20 mm
 • Number Numri i flautit: 2/3/4 flauta dhe komprometimi: Length Gjatësia e përgjithshme: 50-150 mm
 • Sipërfaqja: TiAlN / TiSiN / Blue Naco dhe super veshja tjetër: ● MOQ: 5 copë në magazinë ose 10 copë të personalizuara
 • ● Madhësia: Standardi Ndërkombëtar ose Kërkesat e Konsumatorëve: ● Kontrolli Mode: CNC përpunim mekanik Sistemit
 • Type Lloji i përpunimit: Mjetet e prerjes metalike: ● Përdorimi: General High Speed Prerje
 • Able I përshtatshëm për: Steelelik karboni: ● Port: Shanghai
 • Terms Kushtet e pagesës: Western Union, Paypal, D / A, D / P, T / T: ● OEM: Në dispozicion
 • Time Koha e dorëzimit: 7-10 ditë pune: ● Aplikimi: Procesi CNC
 • ● Paketimi: Kartoni: ● Express: Fedex, DHL, EMS, TNT, etj.
 • Detail Product

  parametrat e produktit

  Etiketat e produkteve

  Kliko në parametrat e produktit më lart për të parë parametrat produktin specifik

  TIPARET & MATERIAL CUT

  / ftohës-ushqyer-kthesë-stërvitje-5xd-produkteve /

  Përmbledhje e përparësisë

  1. Avantazhi i pajisjeve për stërvitje Deri më tani, ekzistojnë 15 pajisje prodhuese të Gjermanisë Walter, 14 pajisje arka në punëtori. Ne vetë Zvicra NP5, Gjermania Zoller Genius3 dhe American Haas etj.

  2. Avantazhi teknik? Për stërvitje Me qëllim që të sigurohemi për qëndrueshmërinë e cilësisë së produktit ne kemi përdorur Sistemin e Menaxhimit të Prodhimit ERP që mund të marrim të gjithë informacionin dhe teknologjinë e prodhimit të çdo produkti.

  3. Avantazhi i Talentit? Për stërvitje Ne kemi 40 vjet inxhinier përvojë të na çojë të bëjmë R & D. Gjithashtu edhe ne ndërtojmë Ekipin profesional të Shitjeve për të ofruar shërbim profesional.

  _20200310155059
  _20200310155059
  _20200310155129
  20200310155125
  _20200310155122

  bërë me porosi

  Ne kryerjen e projektimit multi-dimensionale të produkteve në bazë të qëllimeve tuaja të ndryshme të industrisë, dhe të ofrojnë zgjidhje të përshtatur

  未 标题 -1

  PAKETA

  paketë

  forcën tonë

  IMG_9586
  IMG_9583
  IMG_8754
  IMG_9594

  Përshtypjet e blerësve

  xu te zhengshu

  Z. Waqas Malik nga Suedia:

  kemi pasur një fabrikë CNC në Suedi dhe ne i përdorim të gjitha llojet e stërvitje dhe çezmat nga walter Sandvik Iscar dhe seco etj ... por kam nevojë Replacment dhe me cilësi të mirë dhe të lirë në çmim, kjo furnizuesi ka pajisje bëjë mjete të lartë saktësi, çmimi është e pranueshme që të ndihmojë më të zhvilluar marketingun e shpejtë !!! shkak të kësaj ne kemi marrëdhënie të mira afatgjatë, për fitore të fitojë rezultat

  Një blerës nga CNC dyqan online:

  Produktet e kemi marrë janë si pritet, anijeve të shpejtë, cilësisë super, shërbim të mirë, ne rekomandojmë furnizuesit.

  Jagadeesh:

  Unë blej 2000 nos fut nga një furnizues në Zhuzhou, por me cilësi nuk është e mirë, i duhet si tuajat furnizues të vërtetë, duam produktet tuaja dhe cilësisë super.


 • Previous:
 • Next:

 • parametrat e produktit

  3D zuantou 3D zuantou-2

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4